top of page

Yoga Eğitimleri

Yoga Başlangıç
Yoga orta

Yoga : Başlangıç Seviye

Yogaya yeni başlayanlar için uygun olan bu dersler ana pozları öğrenmek, nefes-hareket takibine başlamak, doğru hizanın temellerini atmak için idealdir. Poza giriş ve çıkışların daha detaylı verildiği bu derslere daima katılabilir veya 1-2 ay devam ettikten sonra hazır hissedince bir üst seviyedeki derslere geçebilirsiniz.

Yoga : Orta Seviye

Yoga pratiğinde ilerlemeye başlamış; ancak daha çok “güçlenmeye” ihtiyacı olduğunu hissedenler için uygun olan bu derslerde karın bölgesini uyandıracak, kol ve bacakları güçlendirecek güçlü ve dengeli akışlar uygulanı. Düzenli pratiklerde uygulanmakta olan zorlayıcı pozların detayına inilir.

Vinyasa Yoga

Pozlar arası geçişlerin akıcı biçimde gerçekleştiği, nefes ve hareketin eş zamanlı akışına özen gösterilen derslerdir. Vinyasa Yoga derslerde akışlara, hareketlerin arasında özel bağlantılarla geçişlere yer verilir. Akışa, harekete, su ve hava elementlerinde baskın, coşkulu olduğu kadar yatıştıran ve derinleştiren derslerdir

Yin Yoga

Pozlarda uzun sürelerde kalınan Yin Yoga stilinde, bağ dokuda bir esneme ve kalıcı bir değişim yaşanır. Hem esnekliğin arttığı, hem meditatif yönüyle sakinliği davet eden bu derslerde bedendeki enerji hatları ve meridyenler üzerinde derin bir çalışma gerçekleşir. Yin yoga dersleri edilgen, pasif, içe yönelik ve sakin enerjinin hakim olduğu derslerdir.

vinyasa yog
yin yoga

Hedef Kitle

İlgililer

Yer

Online

Eğitmen 

Sİbel Öztürk

bottom of page