top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tanışıklığı üniversite yıllarına dayanan, kendi yaşam yolculuklarında birbirini motive eden ve destekleyen, yaşam boyu öğrenci olmayı iş edinmiş, kişisel gelişim sürecinde eğitimlerin ne kadar kıymetli olduğunu bilen iki arkadaşın, insanları da bu yaşam yolculuklarında kaliteli eğitmenler ve eğitim içerikleri ile buluşturmak amacı ile kurduğu bir eğitim ve deneyim platformudur.

MİSYONUMUZ

Kişisel gelişim yolculuğumuzda, eğitmenin/rehberin/fasilatörün/yol göstericinin ne kadar önemli olduğunu, biz de kendi aldığımız eğitimlerde çok net gözlemledik. Bu amaçla özenle seçtiğimiz eğitim içeriklerimizi ve eğitmenlerimizi online ya da yüz yüze ortamlarda sizlerle buluşturmayı bir misyon edindik. Ellerimizi sizin ellerinize uzatmak bizim için bir onurdur.

VİZYONUMUZ

Deneyimlenecek eğitim içeriklerimiz ile insanların iyilik halini sürdürebilir kılmayı hedefliyoruz. Akademimizin yaşamı dönüştüren kişisel gelişim eğitimleri, insanların hem kişisel hem de iş yaşamında daha fazla neşe ve doyuma ulaşmasına destek olma hedefindedir. Çünkü biz; Tanrı’nın arzusunun, bizi neşelendiren, tatmin eden ve kendimize değer vermemizi sağlayan işler yapmak olduğuna inanıyoruz.

Neden

Bütüncül Yaklaşım Akademi?

Kaygılarla dolu bir yaşam, her şeyi kontrol etmeye çalışma, başkalarını kendinden daha değerli görme eğilimi, sürekli haklı çıkmaya çalışma, kendini ispat çabası, hayır diyememe, sürekli bir şeylere yetişmeye çalışma, terk edilmekten ve yalnız kalmaktan korkma, başkalarına adanma ve daha pek çok zihin hapishaneleri yüzünden kendi hayatınıza bir türlü vakit ayıramıyor musunuz?

Ya da; şirketlerinizde her ne yaparsanız yapın, çalışanlarınız ile bir türlü iletişim kuramıyor musunuz? İnsan kaynaklarının, insan değerlerine dönüşmesi ile ilgili gerçekten özenli bir çabada mısınız? İnsan kaynakları departmanlarınızın da iyilik halini sürdürebilir kılmayı mı hedefliyorsunuz?

Ya da; yeni kuşakları tanımak, onlarla daha iyi iletişim kurmak, öğrencilerinize ya da çocuklarınıza gerçek bir mentor mü olmak istiyorsunuz?

Ya da; girişimcilik eko sisteminden gelen mentorlerin yönlendirmesine, inovatif yetkinlerinizi ön plana çıkarmaya ve motive olmaya mı gereksinim duyuyorsunuz?

 

Gelin yolun tadını çıkara çıkara, birlikte ilerleyelim.


Bu eğitimler ile kendimizi, bilgilerimizi, kurallarımızı, yargılarımızı ve bakış açılarımızı güncelleyeceğiz. Yolculuğumuz sırasında tek bir gerçeğin ya da doğrunun olmadığını göreceğiz. Bize hizmet etmeyen, farkındalığımızı ve potansiyellerimizi kısıtlayan, sığ tanımları ve düzen noktalarını gözlemleyeceğiz.

Bizden dikkatimizi hak etmeyen hiç bir şeye güç vermememiz gerektiğini öğreneceğiz.

 

Gelişime doğru bir yolculuk her saniyesine değer. Zihniyetimizdeki en ufacık bir değişiklik, bize hem daha fazla öz farkındalık hem de daha fazla öz güven sağlayacak. Amacımız iyilik halinizi sürdürebilir kılmak.

Çünkü tıpkı Aborjinlerde olduğu gibi; bireysel gelişimin, diğer bireylerden güç almak olduğunun bilincinde olarak, sevdiklerimize verebileceğimiz en büyük hediyenin, daha mutlu bir "BEN" olduğuna inanıyoruz.

bottom of page