top of page

18 Mart Cmt

|

Online

SPİRİTÜEL ÖĞRETİLER EŞLİĞİNDE PARA ENERJİSİ VE BOLLUK BİLİNCİ DENEYİM ATÖLYESİ

Spiritüel öğretiler; Thetahealing (Bilinçaltı temizliği), ve Dr. Grigori Grabovoi ayrıca Farkındalık esaslı görseller, yazılı paylaşımlar eşliğinde Para Enerjisi, Bolluk Bilinci başlığına farklı bir yaklaşım amaçlıyoruz.

SPİRİTÜEL ÖĞRETİLER EŞLİĞİNDE PARA ENERJİSİ VE BOLLUK BİLİNCİ DENEYİM ATÖLYESİ

Saat ve Yer

18 Mar 12:00 – 19 Mar 17:00

Online

Etkinlik Hakkında

Amaç; Spiritüel öğretiler; Thetahealing (Bilinçaltı temizliği), ve Dr. Grigori Grabovoi ayrıca Farkındalık esaslı görseller,  yazılı paylaşımlar eşliğinde Para Enerjisi, Bolluk Bilinci başlığına farklı bir yaklaşım amaçlıyoruz.

Thetahealing (Bilinçaltı temizliği); “Geçmişten gelen, bize hizmet etmeyen olumsuz duygu ve düşüncelerin anda şifalandırılması, bilinçaltı temizliğidir. Bilinçaltında neler olduğunu bilmiyoruz ancak bilinçaltında ne varsa onu yaşıyoruz. 

Geçmişten getirdiğiniz, bu yaşınıza kadar parayla ilgili oluşturduğunuz, ne kadar fazla olumsuz düşünceye sahip olduğunuzun farkında mısınız? 

Para aslanın ağzında,  

 Çok paraya haram karışır,  

 Allah fakirleri sever… 

Ve daha bunun gibi bir çok inanç, bizi kolaylıkla yaşayabileceğimiz bolluk bilincinden hızla uzaklaştırır!  Peki yaşadığınız olumsuz anılar, tanık olduğunuz parasal haksızlıklar, iflas hikayeleri, servet kayıpları gibi şahitlikleriniz nasıl etkiliyor dersiniz? Yani sizin başınıza gelmese bile çevrenizde yaşadığınız tüm olumsuzluklar da sizi etkiliyor. Bu sizde paraya karşı bir takım inançlar oluşturuyor ve anı olarak bilinçaltına kaydediliyor. 

 ❗️Para kazanmanız neden zorlaşıyor şimdi anladınız mı?  Düşünsenize bilinçaltınız hayatınızın %95ini etkiliyor.  Bilinçaltınız bu haldeyken nasıl potansiyel para kazanma seviyene çıkacaksınız?  “Eğer bir şeylere bakma tekniğinizi değiştirirseniz, baktığınız şeyler değişir" der Wayne Dyer. O zaman haydi gelin beraberce “Paraya” karşı tüm kötü kalıplarımızı yıkalım yeni bir bakış açısı getirelim. 

Bilinçaltınızı "Zenginlik" bilinciyle yeniden programlayıp,  Dr. Grigori Grabovoi Sayı Sekanslarından Para-Bolluk-Bereket ile ilgili olanları Atölyemizde paylaşacağız.

 Süreç; . Thetahealing (Biliçaltı temizliği) ve Dr. Grigori Grabovoi öğretileri nedir? 

 Fakındalık bakış açısı nasıldır? 

 Para-Bolluk-Bereket Enerjisi için Spiritüel teknikler nasıl uygulanır? 

 Para-Bolluk-Bereket bakış açısı nasıl oluşturulur? 

Para-Bolluk-Bereket için en büyük destekçilerimiz nelerdir? .

Para-Bolluk-Bereket yaratım meditasyonu

Kimler Katılmalı?

Kendine yatırım yapmak isteyen herkes

Eğitmen:

Gülin Erbalcı

Eğitim Ücreti:

750 TL

Eğitim Süresi:

2 Gün - 10 Saat

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page